Diary

Už dost!

21. června 2011 v 16:27 | Kwíka
Já už nechci...

Ano, zase jsem blila. Včera i dnes. Ale já se bojím, nechci si zničit zuby a udělat vředy, už nechci znovu zvracet. To jsem si říkala včera a předevčírem a stejně jsem to udělala znovu! Jakmile jendou začnu, tak se to rozjede na plné čáře a nejde to zastavit.
Ani nevím co jím, cpu do sebe všechno co je kolem měn- chleba, máslo, džus, i věci co mi až tak moc nechutnají, prostě všechno. Je to trapné, vtipné i zahanbující zároveň. Přemýšlím jestli jsem ještě normální, jestli je tohle normální.
Ne, jídlo mě nedělá šťastnou, v žádném případě z toho nemám dobrý pocit a ještě k tomu mě mrzí to, že marním čas a z toho dne nic není. Musím s tím přestat, ale nevím jak, bojím se, že zítra zase zklamu a poruším, co jsem si slíbila :(
Jenže takhle to nemůže pokračovat donekonečna, musím se vzchopit a dotáhnout to na těch blbých 48 kg. Ach bože co je tohle za období, ať už je konec...

Zpátky z výletu

19. června 2011 v 18:06 | Kwíka

Nazdárek děvčata,

tak jsem zpátky z výletu. Nakonec jídelníčky nemám, protože se mi to pak už bez váhy atd. nechtělo dělat. Jenom byste měly vědět, že jsem to pokazila. Měli jsme tam večeře, takže jsem večer blila. Ale dopoledne bylo samozřejmě zdravé zeleninové a pátek, kdy už jsme odjížděli, byl perfektní. Kromě toho bylo až moc pohybu, byli jsme ve skalách.

Sobotu jsem začala ovesou kaší, co jsem si uvařila :P takže snídaně hned nějakých 300 kcal..? No a jelikož jsem měla narozeniny, tak jsme to slavili až tento víkend, takže jsem odpoledne zase zvracela. Ale samozřejmě jsem i pilně cvičila.

Na tom výletě to bylo hrozný, všichni jedli řízky, nanuky, tatranky, sladké minerálky, bože jak já jsem jim záviděla! Celý výlet jsem myslela na jídlo a měla jsem nervy v kýblu. Když mám svůj klid a můžu si to dělat po svým, tak je to v pohodě, ale když kolem sebe mám lidi co se cpou zatímco mě kručí v břiše, tak to vůbec není v pohodě!
Když jsem v pátek přileja domů a na váze bylo o kilo navíc, dokonale mě to dojebalo. Naštěstí potom co jsem se vyspala jsem v sobotu ráno vyčůrala litr vody. Byla jsem zavodněná z cesty :)
Na výletě jsem měla nové kraťasy a košili a plno lidí mě chválilo jak jsem hezky zhubla. S brýlemi a riflovou kšiltovkou mi říkali, že vypadám jako nějaká filmová hvězda. Přece jenom všechno to trápení k něčemu bylo :´)
Ale příští (neboli tento) týden chci pokračovat v mém dosavadním jídelníčku a zase si dát pauzu od zvracení a od jídla, přes ten víkend toho bylo až moc :/

Jsem zpět!

5. června 2011 v 20:46 | Kwíka
Nazdárek děvčata, tak jsem zpátky.

Už začíná léto, takže se zas pouštím do hubnutí ať můžu nosit šaty a všechny hezké věci co jsem si koupila ve velikosti 34 minulý rok :))

Začala jsem už začátkem května a zatím se mi podařilo zhubnout z 59 kg na 53.9 kg, jen se mi zatím nechtělo vracet zpátky na blog. Teď po měsíci jsem ale měla menší krizi a cítím, že už budu potřebovat menší podporu abych to dotáhla až do konce, takže jsem se rozhodla vrátit zpátky mezi vás :))

Váha je teď asi na 55 kg, to se ještě uvidí jak moc jsem to pokazila. Každopádně, můj cíl je 48 kg, takže bych chtěla těch zbývajících 7 kg zvládnout s vaší podporou. Společně se nám to určitě povede ;)

Lonely Island, pansexuálové a Gee

14. srpna 2010 v 9:09 | Kwíka

aneb Kwika objevila Koreu :D:D

Ve světě anime a J-rocku už se pohybuju nějakou dobu, ale korejskou tvorbu jsem až doposud moc neznala, ačkoliv jsem viděla pár velmi zajímavých a kvalitních snímků režiséra Kim Kiduka a už jsem dříve narazila na 2NE1 a díky tomu i na Big Bang (a ještě dávno předtím na Wonder Girls XD). Problém byl v tom, že jsem nepřišla na to, kdo za tím stojí - SME :P což je taková velká továrná na idoly XD naštěstí jsem nějak narazila na Gee.. a protože mi tahle píseň otevřela nový svět a navíc je to barevné a úchylné(tak jako já xD) atak, zaslouží si své zvláštní místo pro video, lol :P

Ahojík!

5. července 2010 v 20:52 | Kwíka
Tak jsem zase tady. Hned na začátku se chci omluvit, že jsem tu nebyla a ani vám nic neřekla. Sama nemám ráda, když někdo jen tak zmizí a vůbec nedá vědět! Moje omluva? Není, prostě mě moje nadšení (do blogu a perfektních jídelíčků) opustilo a nahradilo jej nadšení pro japonštinu, takže jsem čas, který bych jinak strávila na blogu věnovala výuce japonštiny (a taky němčiny ;) :))

.. To ale neznamená, že bych se na dietu vybodla a začla žrát jak se mi chce! nic takového (no i když, možná že něco :D), prostě se jen tolik nevěnuju cvičení a vážení jídla.. teď se mi nechce psát co jsem dělala, protože je to něco asi nepřípustného, ale mě nepříšlo, že bych dělala něco špatného. (Možná seberu odvahu a napíšu to.. někdy, heh :P) Jináč váha je teď 52,5 kg (naposledy byla něco málo pod 54 hádám)

a k té japonštině.. učím se japonsky, je to tak :) jsem ve světě j-rocku a anime už docela dlouho takže ji mám už v uchu a navíc mám plány, ve keterých se mi bude jakýkoli jazyk zcela učitě hodit a nechci se nějak vytahovat, ale jazyky mi prostě jdou. Je to něco, co mě fakt baví a jako jediné z učení se je nemusím šprtit a leze mi do hlavy "samo" :)
zatím teda umím celou první abecedu (hiraganu) a už skoro celou základní katakanu. Mám totiž učebnice, která je celá napsaná znaky (české překlady jsou samozřejmě latinkou ;), takže se první musíte naučit písmo a potom můžete začít s výukou..

Nevím jak bude tenhle blog pokračovat teď, možná někdy budu psát jídelníčky, ale hlavně bych chtěla ukázat něco o sobě a o svých zájmech, co se mi líbí a tak :))

9.6. - můj Mia týden

9. června 2010 v 18:53 | Kwíka
Omouvám se, že nepíšu.. mám nějaké blbé období a začlo to tím, že se mi přestala hýbat váha. Trošku mě to vydeptalo a povolily mi nervy, prostě jsem se začla cpát a pak jsem z toho zvracela.. takže ty dny co u nich chybí jídelníček jsou ty nevydařené.. nemělo ani cenu to zapisovat :/ Přišlo mi blbé jen tak mlčet a pak začít zase psát jídelníčky jako by se nic nestalo, takže vám teď píšu.. Snad to příští týden bude lepší..

.. A tento týden? Propad.. jednou jsem měla konečně podařený den a byla jsem ráda, že jsem z toho venku a mamka mi v 7 hodin přinese jahodový koktejl. Co udělat, vylít to? Říct ji, že nechcu Taková nejsem :/ Takže to vypiju a pak si k tomu dám ještě sušenku a zase bliju.. a nejsem z toho zrovna šťastná, hlavně proto, že to nedodržuju pořádně. Štve mě, že to flákám, ráda dělám věci pořádně. Alespoň že jsem si ale udržela váhu. Teda přibrala jsem pár deka, ale aspoň to není několik kilo. Doufám že to bude zase klesat, když se začnu snažit..? Zjistím to jedině, pokud to vyzkouším! Chci mít zase radost z vydařeného jídelníčku. Navíc v té koupelně ztácím strašně moc času..
ale jsem vážně smutná, už pro mě nic nemá cenu ani už nevím proč se snažit??.. když se nehnu z místa? Kalhoty mi padají, ale nikdo si ničeho nevšiml a centimetr ani váha se nemění! Má to vubec cenu, to cvičení a všechno? Nakonec to skončí tak, že to vzdám a zůstanu tlustá..

Držím se jen díky vám. Jste teď to jediné, co mě drží nad vodou. Všem vám moc děkuju za komentáře a podporu, hodně mi pomáháte. Mám vás všechny moc ráda :-*

6.6. - nezřízené žraní a ještě nezřízenější blití

6. června 2010 v 21:55 | Kwíka
Dneska jsem se zblila jako nikdy.. už nikdy víc, tohle budu cítit ještě zítra. myslela jsem, že se vybliju z podoby.

A kdyby se mi nechtěli blít pokaždé, když vstanu, šla bych skákat přes švihadlo :( škoda. Dostala jsem se do stádia kdy se mi chce zvracet vždy když nesedim.

Dneska jsem strávila na hajzlu tolik času jako nikdy..

Řekla jsem si, že teda když slavíme, tak si můžu dát na co budu mít chuť. Ale s něčím jsem nepočítala.. že ta chuť bude trvat a nezmizí ani když se naplním k prasknutí. U normálního člověka se po naplnění žaludku vyšlou do mozku signály, že už má dost a člověk ztatí chuť.. ale u člověka, který už nějaké tři týdny hladoví? Nic..

Po první dávce kdy jsem vyblila kromě hromady zákusků celý oběd jsem začla druhé kolo.. cítila jsem se dobře a to samé jsem udělala včera - vyblila se a cpala se znova. Jenže jsem měla rozdrážděný žaludek takže mi to nedaroval a zatímco ostatní se bezstarostně bavili a popíjeli, já na hajzlu vracela to co jsem do sebe natlačila. A ještě teď se mi chce blít, i když už nemám skoro co a stejnak mám to nutkání, ale vydržím to mám uplně spálený hrdlo.. prostě nikdy víc, tohle byl hnus největší..

1.6. - den dětí a prohry

1. června 2010 v 20:30 | Kwíka
No dneska to ani nebudu psát, protože mi jaksi povolily nervy yay.. takže jsem snědla dost věcí co bych neměla, pak jsem trochu zvracela.. úplně jsem cítila, že to dneska nezvládnu, ten hlad je sviňa a všichni se cpali, kámoška mi nabízela brambůrky a snickersku, ale tu školu jsem vydržela(přetrpěla), ale doma to na mě dopadlo a to už jsem tak dobře nezvládla. Mno co šak ještě nekončím a nevím proč, ale je mi to docela jedno. Hlavně protože vím, že po tomhle budu zase schopná pokračovat a dojet až do konce ;)

btw: dnes jsem přesně v polovině, jak příhodný výběr dnu pro přežrání :D:D

a jináč, tedkom pilně skáču přes švihadlo a cvičím, tak snad aspoň něco z toho spálím XD

Umírám.. xD

27. května 2010 v 10:15 | Kwíka
Dnes když jsem se probudila mi bylo úplně zle a chtělo se mi zvracet, takže jsem zůstala doma. To bylo z té pizzy a zákusků, co jsem se jich nacpala ve snu :D:D

Teď už je to dobrý, ale ráno mi bylo fakt zle, strašně jsem se třásla. Ono to tak bývá po cvičení, když se přepnu, i když to nebyl zrovna jeden z nejtvrdších tréninků. Stalo se mi to jen jednou, na soustřeďku, kdy jsme měly strašnou trenérku a já byla nová, takže jsem to s těma velkýma vůbec nezvládala.

No, k tomu snění, zdálo se mi, že jsem někde na výletě a dostala jsem nabídnutou pizzu a zdálo se mi o všech zákuscích a dobrotách a úplně jsem se nadlábla, tak to je v poho, že jsem si aspoň ve snu dala do nosu :D:D
Akorát jsem v tom snu úplně počítala kalorie a byla jsem v knedlu, že to jsem posrala těch mých včerejších 270 kcal, takže jsem byla upe v pytli. Jak jsem byla happy, když jsem se probrala a zjistila, že jsem to vydržela a nic z toho není pravda!! pokud nejsem náměsíčná :/
(schválně jsem včera kontrolovala tyramisu a dneska tam bylo o pár kousků méně!! ale chodím spát brzo, tak si snad naši něco zobli večer k telce :P)

Fakt doufám, že ne!! Pže mám na poličce dekorativně vystavené dva bonbony marshmallow a jednou jsem se učila a civěla chvíli na poličku a zjistila, že jeden chybí!!! Ale byla u mě nedávno kámoška, co má strašně ráda marshmallow, tak to třeba snědla :D:D:D:D fuj XDD

26.5. - Není fér ><

26. května 2010 v 14:27 | Kwíka
Uaaaa. Já chciii :(( mamka si udělala picu a zbyly dva kousíčky :/ dohromady 64 g! ´dej si, dej si!´ říkám si, ale nedám, i když bych straaašně chtěla :( tak aspoň ten kousek co má 24 g! niiiic, já si maximálně můžu dát ten voňavý vzduch co pluje kolem té picy :D a ještě k tomu taťka koupil tiramisu jakože zákusek a je toho plná krabice.  kdybych momentálně nebyla Pro ANA, tak toho sním bez výčitek kolik se do mě vleze, protože jdu stejnak do gymny a spálila bych to. Jenže takhle jde o něco víc než jen spálit co jsem přijala, můj výdej musí dalece předčit příjem. A taky se mi v ledničce strašně líbí ty lipánky! takové dobroty nikdy nemáme :( yakooo oni sou zlíí T-T
ale nedovolím si to :/ a chtěla bych být milá holčička, co je na sebe hodná, ale jsem zlá ňah ňah XD

Takže i když by mi to do 500 kcal vyšlo a to určitě aji s tím tyramisu.. nic nebude! protože se mi líbí můj dnešní celkový příjem 200 kcal :P smůůla, tůdle XD

25. 5. - Pohyb

25. května 2010 v 20:28 | Kwíka

Jak to u mě zatím vypadá..


Lidi.. jsem mrtvá!! Ještě jsem přidala do dnešního jídelníčku pohyb, pže sem měla čas (před učením do dějáku) a 7. hodina mi přišla taková příhodná, tak jsem si pořádně mákla. A když jsem zkončila, zjistila jsem, že se nemůžu skoro ani pohnout :D ale celou dobu, co jsem cvičila jsem jela jako stroj, takže jsem moooc ráda, že se ta únava dostavila až po cvičení a né během něj (někdy to dost překazí plány, když dojdou baterky :/ XD).

25.5. - YAY Hoří!

25. května 2010 v 15:20 | Kwíka
Hoj, zrovna jsem se vrátila z té procházky!

Hej u náš hoří! Sem vyšla z lesa a teď tam tři lidi cosi, že hoří. Sem si říkala, že se jen tak baví a ted kouknu v levo a tam taky dym z lesa a před nim uplně ohořelý barák :// yay. bydlím totiž ve vesnici takže se to asi rychle roznese

no tohle je divný článek teda :D:D

jo a nebojte, na konci dne to smáznu všeckejšn ;)

btw: sem si stoupla na váhu a zistila jsem že mám 53! a to není ráno, takže jsem fakt zvědavá jak to bude vypadat zítra. Asi du teďkom eště něco zacvičit. večer tu šuplnu jídelák ;)

24.5. 2010

24. května 2010 v 20:24 | Kwíka

Kice se nechtělo učit, ani nic dělat, tak se šla proběhnout :P


...na  15 min. A bylo to fajn :)

23.5.2010 - My Thinspiration

23. května 2010 v 8:19 | Kwíka
Mou inspirací je fotka z doby asi před 3-4 lety.. to už je dávno, takže je jasné, že jsem se hodně změnila (i když mě to ani nepříjde), ale chtěla bych se jí přiblížit nejvíc, jak je to jen možné. Díky ní jsem si vzpoměla na úžasný riflový třičtvrťáky a taky krásný fialový kraťasy, které jsem strašně ráda nosila. Tehdy mi padaly, když jsem si je koupila (jaké to bylo zděšení, když jsem je rok neměla na sobě a pak už je neoblékla!!). Pak jsem začla chodit do gymny a najednou sem nabrala 10 kilo (asi.. ty svaly no :/) A rifle už jsem na sobě neměla snad 2 roky.. mám v nich tlustej zadek :((

Takže tohle je má inspirace, která mě skvěle motivuje. Už se nemůžu dočkat, ty třičtvrťáky jsou fakt nádhernéé ^^ chci se v nich znovu ukázat! :P
 
 

Reklama