About blank

Proč vznikl tento blog

30. května 2010 v 11:44 | Kwíka
Už jsem se párkrát pokusila vytvořit své stránky, kde bych se s ostatními mohla podělit o své zájmy a názory. Sice ještě existujou, ale jsou v dezolátním stavu XD jsem prostě špatný bloger. No, tento blog zatím vypadá slibně, i když nemá zatím moc propracované záhlaví (a na to taky většinou dojedu, protože neumim vytvářet design :/), ale má docela zajímavý název a taky důvod proč existuje :P Tento důvod je prostý, jako všech ostatních blogerů - podělit se s o statními o kousek z mého světu.

Tento blog vznikl především kvůli mému šílenému nápadu, který mě napadl asi před dvěma měsíci. Vyzkoušet si anorektickou dietu. Chápu jaké takové počínání může mít důsledky, ale když si něco vezmu do hlavy tak to udělám! nebo se o to alespoň pokusím :)

Pro-ana tak trochu.. ?

22. května 2010 v 8:39 | Kwíka
Co to? Pro-ana, jen tak trochu? A nejsou anorektičky úplně?

Správně, protože nejsem anorektička ;) Popravdě jsem tímto způsobem hubnutí vždycky pohrdala a nechápala jsem jak se někdo může takhle trápit, aby nakonec vypadal jako kostra potažená kůží. Takže jsem se snažila svou vysněnou postavu získat pilným cvičením a zdravým papáním. Ale po několikátém úporném snažení, kdy jsem se stejně nijak moc nezměnila, mi došlo, že to asi takhle nepůjde. Takže jsem si vzpoměla na pro-ana blogy, na které jsem kdysi náhodou zabrouzdala a naťukala ty dvě slova do vyhledávače. A byla jsem nadšena.. Ohromila mě ta kontrola a cílevědomost, kterou mají tyto dívky a chtěla jsem to taky zkusit. Protože jsem se na to dívala z jiného úhlu pohledu. Z pohledu člověka, který v tomto případě nemá jinou možnost. Buď zůstat s velkým zadek, nebo se dát do pořádné práce.

  Někomu je dáno a má štíhlé nohy od přírody, a někdo se může strhat a nevyrovná se..
Mrzí mě to, ale když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém!

Nazdárek a tak dále :)

22. května 2010 v 8:23 | Kwíka
Ahojky, vítejte na mém blogu. Je to blog tak trochu pro-ana, tak se nedivte když tu budou šílený diety a rady jak zbunout. Ale později tu najdete i několik informací o zdravém hubnutí, jelikož jsem se před 4 roky strašně moc chtěla stát výživovým poradcem. Sehnala jsem si spoustu knížek a sledovala Jste to, co jíte, takže mám o tom docela dobré povědomí. I když mě tento nápad již opustil(mám už jiné cíle :), dále se o zdravou stravu (ale také pohyb) zajímám. Předpokládám, že hubnutí a diety nejsou všechno, co se tady objeví. Mám ráda i fantasy, anime a knihy, ale to asi příjde trochu později :)
 
 

Reklama