Červenec 2010

Jídelníček 7.7. 2010

7. července 2010 v 19:01 | Kwíka
Tak jsem se rozhodla napsat dnešní jídelníček :P

snídaně 710
 2 ředkvičky + lžíce rybího tuku (blee >.<)
dopoledne
 trochu rajčatového džusu
oběd 1200
 2 listy ledového salátu
svačina 1430
 100 ml rajčatového džusu --> 13 kcal
večeře
 zelený čaj --> 2,5 kcal

celkem: něco málo pod 100 kcal.. asi 96? :P

Se mi nějak nechtělo vážit to jídlo, ale odhadem vím přibližné kalorické hodnoty ;)
.. vlastně už vůbvec nepotřebuju jíst, když už mám hlad tak se stačí napít vody a zas nic.. takže bych klidně bych mohla držet úplnou hladovku, ale podle mě je dobrý do sebe dostávat aspoň nějaké živiny v podobě zeleniny (a rybího tuku XDD)

Ahojík!

5. července 2010 v 20:52 | Kwíka |  Diary
Tak jsem zase tady. Hned na začátku se chci omluvit, že jsem tu nebyla a ani vám nic neřekla. Sama nemám ráda, když někdo jen tak zmizí a vůbec nedá vědět! Moje omluva? Není, prostě mě moje nadšení (do blogu a perfektních jídelíčků) opustilo a nahradilo jej nadšení pro japonštinu, takže jsem čas, který bych jinak strávila na blogu věnovala výuce japonštiny (a taky němčiny ;) :))

.. To ale neznamená, že bych se na dietu vybodla a začla žrát jak se mi chce! nic takového (no i když, možná že něco :D), prostě se jen tolik nevěnuju cvičení a vážení jídla.. teď se mi nechce psát co jsem dělala, protože je to něco asi nepřípustného, ale mě nepříšlo, že bych dělala něco špatného. (Možná seberu odvahu a napíšu to.. někdy, heh :P) Jináč váha je teď 52,5 kg (naposledy byla něco málo pod 54 hádám)

a k té japonštině.. učím se japonsky, je to tak :) jsem ve světě j-rocku a anime už docela dlouho takže ji mám už v uchu a navíc mám plány, ve keterých se mi bude jakýkoli jazyk zcela učitě hodit a nechci se nějak vytahovat, ale jazyky mi prostě jdou. Je to něco, co mě fakt baví a jako jediné z učení se je nemusím šprtit a leze mi do hlavy "samo" :)
zatím teda umím celou první abecedu (hiraganu) a už skoro celou základní katakanu. Mám totiž učebnice, která je celá napsaná znaky (české překlady jsou samozřejmě latinkou ;), takže se první musíte naučit písmo a potom můžete začít s výukou..

Nevím jak bude tenhle blog pokračovat teď, možná někdy budu psát jídelníčky, ale hlavně bych chtěla ukázat něco o sobě a o svých zájmech, co se mi líbí a tak :))